Een account maken is heel gemakkelijk.
Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.
Een heel eenvoudige kilometerteller voor gebruik op bijvoorbeeld de scootmobiel. Werkt via de satellieten, dus geen draden nodig!
Bezorgkosten
: € 4,95
Verwachte levertijd
: product in bestelling
Levering
: 1-2 werkdagen
Voorraad :
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
Stel ons uw vraag
Deze kilometerteller is uitermate geschikt om te plaatsen op een scootmobiel. Hij werkt via de GPS dus hij ontvangt zijn gegevens van de satellieten. Zo weet u op de scootmobiel altijd hoe snel u rijdt, hoeveel kilometer u heeft afgelegd en de tijd die u erover gedaan heeft. Omdat de kilometerteller zonder draden werkt, is deze heel makkelijk op uw scootmobiel te bevestigen. Daarnaast is de teller voorzien van een accu en is het dus nooit nodig om een batterij te vervangen. Ook is het goed afleesbare scherm voorzien van verlichting zodat hij ook in het donker gebruikt kan worden. Doordat dit een eenvoudige kilometerteller is, is deze makkelijk voor iedereen die deze wilt gebruiken voor op de scootmobiel. Hij heeft geen onnodige functies of teveel mogelijkheden maar doet precies wat hij moet doen: snelheid en afgelegde kilometers laten zien. Uiteraard zijn er ook andere handige functie beschikbaar, hieronder alle mogelijkheden:
Sorteren op:
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.
Bedankt voor uw review! Om spam te voorkomen wordt uw review niet direct geplaatst. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.
teller werkt perfect , wordt gebruikt op een rolstoel. teller werkte zelfs achter in de auto :) En hij was al mooi opgeladen, konden hem gelijk gebruiken.
Dank je wel voor de snelle levering ik ben tevreden
Goed, goedkoop en Snel
even wennen maar een idiaal apparaat voor de scootmobiel
, Mooi kleine kilometertelling, duidelijk te zien zeker ook door de handleiding,ik gebruik hem op de scootmobiel
Fijne kilometerteller, veel makkelijker dan met een draadje werken. Gebruik hem op de elektrische fiets en zit er makkelijk op. De losse handleiding die meegeleverd wordt is duidelijker dan het kleine boekje in de verpakking.
Snelle levering, goed toestel gemakkelijk en nuttig op de scootmobil. Wat heel nuttig zou zijn een meer uitgebreide handleiding, dit ten voordele van de bejaarde scootmobil gebruikers, ik heb dat getoetst met diverse scootmobil gebruikers, hun reactie heel goed juist voor hun waardeloze handleiding zeer onduidelijk
snel geleverd, werkt als een tierelier, alleen de dagtrip op nul zetten is niet eenvoudig
snelle levering, toch nog een lastige beschrijving, maar verder oke
Snelle levering. Nog niet gebruikt vanwege rotweer, maar de service is in elk geval perfect.
Prima oplossing had eerst een fietskilometer maar dit voldoet veel beter
Een fijne apparaat En een snelle levering.
Vol doet volledig aan mijn verwachtingen
Een fijn apparaat die doet wat ie hoort te doen. Snelle levering!
simpel maar niet simpel genoeg hij moet de snelheid rijafstand en totaal afstand aangeven de rest is alleen vragen om problemen ook de klok heb ik uiteindelijk na dagen proberen recetten op tijd gekregen maar hij is wel bruikbaar
Het is een uiterst voordelig apparaatje. De klokinstelling heeft wel de nodige moeite gekost, maar uiteindelijk is het gelukt. Wat mij het meeste tegenvalt is de gps-ontvanger. Zodra ik ermee in het bos rijdt, is-ie het gps-signaal alweer kwijt en wordt de snelheid niet meer weergegeven en als dat dan wat langer duurt, schakelt het apparaat natuurlijk ook gewoon uit. Kennelijk is een dicht 'bladerdak' voor dit apparaat hetzelfde als een pannendak: weg signaal. Dat vind ik toch wel behoorlijk teleurstellend.
Super snelle accurate levering
Werkt prima ben dik te vreden
Prima artikel
Gekocht om het totaal aantal km bij te houden van mijn rolstoel. Voor onderhoud enz.. Rij gemakkelijk 2000km op jaar en meer. Een tour van 30 tot 50 km is snel gemaakt, en maakt dat ik telkens batterij moet opladen. Woon in de vlaamse Ardennen, dus rij vaak in bos rijke omgeving. Onder bomen is de verbinding niet voldoende en is deze niet juist. valt makkelijk weg. Heb op mijn iPhone meerdere app staan, waar ik ook de snelheid kan zien. Daar valt de verbinding, zelden of nooit weg. Te vaak zie ik een verschil van 2km/u tussen dit toestel en een app. Bij een serieuze acceleratie en afremmen volgt hij niet. En nu maar hopen dat andere mensen dit ook zien. Eerlijk blijven, want dit is niet de eerste keer dat k dit typ.
Goede levering Maar als je tussen of onder de bomen rijdt. Valt heel snel de verbinding weg. De Batterij is zeer snel plat. Na elke rit opladen. Rij ritten van 40 a 50 km.
Even wennen maar ik moet het nog door hebben hoe het werkt
Echt een heel makkelijk apparaat, gekocht voor mijn vader die op zijn scootmobiel van de WMO niet kon zien hoe ver hij kwam en hoe hard hij ging. Makkelijk te monteren en eenvoudig apparaat.
prijs-kwaliteit een topper , aan te raden aan iedereen in een scootmobiel die op een makkelijke manier de gegevens van zijn rit wil vastleggen .
5 sterren,; daar moet toch geen uitleg bij , alles perfect
Snelle Levering makkelijke montage en werkt goed.
De kilometerteller is stipt volgens afspraak geleverd, hij is gemakkelijk te monteren en eenvoudig in het gebruik. Een product dat goed is afgestemd op de doelgroep.
Snelle levering Ik kom er ook nog niet uit qua klokinstelling Maar zie wel Misschien de jeugd
Makkelijker kan het niet. Ook de uitleg en klantvriendelijkheid is heel goed.
wij weten nog niet goed hoe hij werkt. als hij aan staat komt de goede tijd er niet op. Volgens ons gaat dat automatisch. Iemand van onze kinderen moet er nog naar kijken.
Ik ben zeer te vreden Hij werkt prima Bedankt voor de service Vr Gr Liny Timans
snelle levering
GPS teller.pdf
Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
Sigma BC pure GPS kilome...
Sigma Rox 7.0 GPS kilome...
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.